„Mamyte, Tu graži ir šviesi kaip saulė…“

Zibut

Motinos diena Lietuvoje švenčiama pirmąjį gegužės sekmadienį, oficialiai – nuo 1928 metų. Ši šventė lietuviams žinoma dar nuo senų senovės. Motinas sveikina vaikai ir vyrai, tądien jie stengiasi už jas atlikti visus namų ruošos darbus. Motinos diena ne šiaip sau švenčiama pavasarį, juk Motina tapatinama su žeme. Kaip Motina išaugina vaikus, taip ir žemė išaugina derlių… O ko linki savo mamytėms patys mažiausieji Druskininkų savivaldybės gyventojai?

Viečiūnų pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Linelis“ auklėtiniai/ Roberto Kisieliaus nuotrauka

 Viečiūnų pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Linelis“ priešmokyklinio ugdymo grupės „Meškiukas“ auklėtiniai savo mamytėms linki:

„Mamyte, Tu graži kaip saulė, kaip gėlė baltų žiedų. Aš Tave labai myliu ir gerbiu.“ (Gustė, 6 m.); „Mama, aš Tave myliu, Tu graži kaip rožė, o šviesi kaip saulė.“ (Enrika, 6 m.); „Mamyte, Tu tokia švelni. Aš Tave labai myliu, nes mane augini, ačiū.“ (Izabelė, 6 m.); „Aš linkiu Mamytei daug bučinių. Mamyte, aš Tave myliu.“ (Danielius, 6 m.); „Mamyte, Tu – mano meilė. Linkiu, kad Tau visada būtų linksma.“ (Domas, 6 m.).

Leipalingio pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Liepaitė“ vaikučiai iš „Drugelių“ „Kačiukų“, „Boružėlių“, „Gėlyčių“ grupių sveikina savo mamytes:

Leipalingio pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Liepaitė“ auklėtiniai/Roberto Kisieliaus nuotrauka

„Savo Mamytei linkiu sveikatos, stiprybės ir pinigėlių“ (Aurima, 5 m.); „Mamytei linkiu gero skrydžio. Ji labai gera, juokinga, graži, draugiška ir man patinka, kai su minimi žaidžia ir padeda dėlioti dėliones.“(Vesta, 6 m.) „Mamyte, Tu man šviesi kaip saulė, kaip laukų angelas, už Tave pasauly gražesnės nėra.“ (Rūta, 6 m.); „Priskinsiu mamytei žibuoklių, parbėgsiu namo takeliu, ir garsiai ištarsiu „Labai Tave myliu!“ (Donata

s, 6 m.); „Ačiū, Tau, mamyte, kad mane užauginai. Nuskinsiu pačią gražiausią gėlę ir padovanosiu Tau .“ (Egidija, 7 m.);  „Ačiū Tau, mamyte, kad visam pasauly man esi pati geriausia.“ (Gytis, 6 m.); „Mamyte, Tu graži. Man patinka su Tavimi važiuoti į kaimą. Nupirkai man šuniuką, ir aš juo rūpinsiuos.“ (Nojus, 6 m.); „Ačiū Tau, mamyte, kad viską man perki. Aš Tave labai myliu, nes Tu gera, pati geriausia.“ (Ignė, 6 m.). „Mano mamytė apkabin

a mane ir nusišypso. Ji labai gera. Kai turi laiko, su manimi žaidžia.“ (Rugilė, 5 m.); „Mano mamytė labai linksma, visada tvarkosi ir niekada nepyksta. Linkiu jai, kad turėtų namuose katiną.“ (Emilijus, 4 m.); „Noriu, kad mamytė visada būtų tokia pati, o ne kitokia, kad ji būtų linksma ir žaistų su manimi. Kad nupirktų man grojantį žaislą ir dūdą“ (Adrijana, 4 m.); „Mamytei linkiu, kad būtų graži ir pati šauniausia.“ (Kamilė, 3 m.); „Mamytė graži, švelni, turi daug darbo ir manęs labai pasiilgsta. Linkiu, kad ji niekada nesirgtų, dovanoju didelę širdelę, kad būtų graži, kaip gėlytė.“ (Ditė, 4 m.).

Lopšelio-darželio „Žibutė“ vaikai iš „Ežiuko“, „Boružėlės“, „Eglutės“, „Drugelio“ grupių apie savo mamytes:

Lopšelio-darželio „Žibutė“ auklėtiniai/Roberto Kisieliaus nuotrauka

„Aš labai myliu mamytę, kai aš prie jos būnu, jaučiu jos šilumą. Linkiu pačių mieliausių dovanų ir gėlių.“ (Kristupas, 4 m.); „Mamytė labai mane visada myli. Perka maistą… Ir aš labai myliu mamą, net nežinau kaip myliu…“ (Matas, 5 m.); „Mama mane myli, jinai tokia graži, gražiai apsirengusi, miela, švelni, gerutė. Aš jai linkiu nusipirkti didelę mašiną.“ (Lėja, 5 m.); „Kai mama paprašys, aš būsiu geras su broliu. Abu nupiešime gražų piešinį ir daug šypsenų.“(Adomas, 5 m.); „Linkiu, kad mama niekada nesirgtų, kad būtų graži. Laimės linkiu ir kad ją visi mylėtų.“ (Liepa, 5 m.); „Linkiu, kad mama būtų labai graži, niekada nesirgtų, būtų nuostabi, auksinė mama. Aš ją labai myliu ir jos labai pasiilgstu.“ (Ričardas, 6 m.); „Aš linkiu, kad mama šypsotųsi, būtų gera. Ir palinkėčiau, kad daugiau valgytų ir turėtų lėliuką.“ (Sandra, 5 m.); „Linkiu, kad mama būtų geros nuotaikos, kad nesirgtų, kad nepyktų ant manęs ir man nupirktų ką nors.“ (Aironas, 6 m.); „Linkiu būti gražiai, ir mamai, ir vaikams, laukti tėčio ir paruošti valgyti.“ (Matt, 6 m.);  „Aš padovanosiu mamai gėlę ir padėsiu kepti tortą. Ir linkiu mamai sveikatos“ (Viltė, 6 m.); „Linkiu, kad mama labai graži būtų ir būtų sveika. Džiaugsmo palinkėsiu. Ir pažadu būti geras.“ (Jurgis, 5 m.); „Mano mamos vardas Vaida. Ji labai skaniai verda. Stiprybės Tau, mama!” (Austėja, 5 m.)

Lopšelio-darželio „Bitutė“ auklėtiniai Roberto Kisieliaus nuotrauka

Lopšelio-darželio „Bitutė“ auklėtiniai iš „Koriuko“, „Kregždutės“, „Boružėlės“,  „Pelėdžiukų“ grupių paklausti, ko palinkėtų savo mamytėms, sakė:

„Dovanoju Mamytei pačias gražiausias gėlytes.“ (Rokas, 3 m.); „Mamyte, Tu mano bitutė. Myliu Tave.“ (Emilija, 3 m.); „Mamyte, Tu mano geriausia ir gražiausia.“ (Danielius, 3 m.);  „Mamytei dovanosiu gėlytę ir daug daug bučkių.“ (Rapolas, 3 m.); „Mano močiutė – tai mano mama… Linkiu, kad močiutė būtų graži ir visada sveika, kad nesirgtų.“ (Ervinas, 4 m.); „Mamytei padėsiu tvarkyti namus. Noru, kad ji niekada nesirgtų ir būtų linksma.“ (Mantas, 4 m.); „Linkiu, kad mamytė mane mylėtų, žaistų ir draugautų.“ (Emilija, 4 m.); „Linkiu, kad mama klausytų ir žaistų su manimi. Aš noriu padovanoti mamai gėlytę. Noriu, kad mama būtų graži, gražiai apsirengusi ir laiminga.“ (Rokas, 4 m.); „Aš palinkėsiu gražių dienų, kad visada būtų linksma ir šypsotųsi.“ (Haroldas, 4 m.); „Mamytei linkiu daug širdelių ir kad mylėtų visą pasaulį. Labai Tave myliu, mamyte.“ (Danas, 5 m.); „Myliu mamytę, ji mus augina…“ (Giedrė, 5 m.); „Myliu mamytę, nes ji visada mane myli.“ (Rokas, 5 m.); „Savo mamytei linkiu daug sveikatos, daug gėlių ir kad mylėtų mano sesytę. Aš ją labai stipriai myliu, nes ji mane myli.“ (Patricija, 5 m.); „Savo mamytei palinkėsiu, kad visada viena kitai dovanotume gėlių, daug širdelių ir viena kitą mylėtume. Dar palinkėsiu, kad mylėtų tėtį. Mamytė yra labai gera, ir ją labai stipriai myliu.“ (Melita, 6 m.); „Linkiu, kad mamytė būtų stipri, linksma ir turėtų daug pinigų.“ (Ignas, 6 m.); „Noriu, kad mama būtų sveika, graži ir turėtų daug draugių.“ (Ieva, 6 m.); „Mamytės akys – žvaigždelės… Linkiu, kad mamytė būtų sveika ir visada laiminga.“ (Eurika, 6 m.); „Mano mama graži, mandagi, gera. Linkiu jai turėti daug laimės, draugų ir šypsenų.“ (Liucija, 6 m.); „Mano mama gera ir laiminga. Linkiu, kad nesirgtų.“ (Benas, 6 m.).

Parengė Ramunė Žilienė

Taip pat skaitykite...