Alytuje vyks „Didžioji pavasario mugė“

Jau balandžio 9 dieną Alytų aplankys ,,Didžioji pavasarinė’’ mugė. Šildant pavasario saulei, savaitę prieš Velykas gamintojai iš atokiausių Lietuvos kampelių išsirikiuos S.Dariaus ir S.Girėno gatvėje, kur suteiks galimybę įsigyti produktų, neparduodamų nė vienoje standartinėje parduotuvėje.

alytusWeb

Dėmesys tradicijoms ir pramogoms!

Nuo 10 iki 16 val miesto centre Alytaus gyventojus ir miesto svečius džiuginsiantis renginys yra išskirtinis, nes jo metu pagarba atiduodama viskam, kas pulsuoja tradicijomis. Čia prekiaujama ne tik kaimiškais maisto produktais, inventoriumi daržui ar sodui, sodinukais, daigais, dekoratyviais augalais, bet ir tautodailininkų dirbiniais ir kt.,  Renginio unikalumas, jog viskas – pagaminta ne masinės gamybos amatininkų, naudojantis rankų darbu arba kitomis senosiomis arba jas atitinkančiomis naujomis technologijomis, išsaugant unikalias kokybines gaminių savybes ir sudėtį. Kas gi gali dažnai pasidžiaugti ir palepinti save tautinio paveldo duona ar namine gira?

Be to, renginio organizatoriai neketina pamiršti ir pramogų! Ir didelio, ir mažo lauks ne tik šviežiausi saldumynai, natūralūs maisto produktai, ekologiški gaminiai ir dirbiniai, bet ir geros nuotaikos dozė pavasarinės muzikos fone.

Pasiruošimas daržo ir ūkio sezonui

Pavasaris tai metas, kuomet atradę laisvo laiko žmonės suskumba budinti gamtos ir savo daržuose, soduose, gėlynuose. Kaip ir kasmet šia sritimi bus pasirūpinta mūsų krašto sodininkų, daržininkų ir medelynų atstovų. Kartu su prabudusia gamta saulės ir gryno oro išsiilgę žmonės, galės rasti viską, kas pravers planuotis darbus soduose, daržuose ir gėlynuose: sodinukų, daigų, dekoratyvinių augalų, vaiskrūmių ir t.t. Savo rankomis šias prekes užauginantys ūkininkai tikrai bus palankūs konsultacijų Jūsų sodui ar daržui klausimais.

Daiktai ar produktai, kurie kasdienybėje lydėjo mūsų protėvius ar senelius šiandien nėra prienami kiekvienam, todėl susitikime kartu pasidžiaugti, jog vis dar yra juos puoselėjančių gamintojų. Tradicijas kuriame ir išsaugome kartu, tad susitikime balandžio 9 dieną 10-16 valandomis S.Dariaus ir S.Girėno gatvėje, Alytuje. Platesnę informaciją ir registraciją rasite apsilankę Festivus.lt arba kontaktiniu telefonu +37067042441.

Organizatorių informacija

Taip pat skaitykite...