Nuolaidų gausioms alytiškių šeimoms sąrašas pasipildė ir pirties paslaugomis

Kortelė

Monika LinkytėPrie nuolaidų kortelės „Alytus – viena šeima“ jungiasi vis daugiau neabejingų miesto įmonių – nuo šiol menų inkubatorius „Menų pirtis“ (Tilto g. 2, Alytus) gausioms alytiškių šeimoms teiks 15 % nuolaidą pirties ir maitinimo paslaugoms, pokyliams (išskyrus alkoholinius gėrimus ir tabako gaminius).

Alytaus miesto gausios šeimos nuolaidų kortele „Alytus – viena šeima“ naudojasi nuo 2015 m. rugsėjo mėnesio. Nuo akcijos pradžios kortelės jau išdalintos 243 gausioms šeimoms, o prie iniciatyvos yra prisijungę 45 verslo įmonės, įstaigos. „Norime pasidžiaugti, kad Alytaus miesto įmonės ir įstaigos nėra abejingos šiai akcijai – jų sąrašas nuolat pildosi“, – pasakojo Alytaus miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Sonata Dumbliauskienė.

Nuolaidų kortelė „Alytus – viena šeima“ skirta šeimoms, auginančioms tris ir daugiau vaikų. Ji suteikiama vieneriems metams ir metai iš metų galės būti pratęsiama, kol šeimos vaikams sueis 18 metų ir toliau, kol jaunuoliai mokysis mokykloje arba studijuos iki 26 metų amžiaus. Šiomis nuolaidų kortelėmis gali naudotis ir Alytaus rajone gyvenančios gausios šeimos.

Nuo 2017 m. sausio 1 dienos, pradėtas įgyvendinti VšĮ Alytaus miesto socialinių paslaugų centro parengtas projektas „Augančios socialinės pasienio iniciatyvos“, finansuojamas INTERREG V-A Lietuvos ir Lenkijos programos, todėl jau šių metų birželio mėnesį prie gausių šeimų kortelės prisijungs ir Varėnos rajono, Luko (Elk, Lenkijos Respublika) miesto savivaldybės. Kiekvienas projekto partneris suteiks galimybę gausioms šeimoms su nuolaidų kortele „Alytus –viena šeima“ naudotis siūlomomis nuolaidomis Varėnoje ir Luke.

Alytaus įmonės kviečiamos  prisidėti prie paramos gausioms šeimoms ir suteikti nuolaidas parduodamai produkcijai ar teikiamoms paslaugoms. „Jūsų įmonei tai galimybė parodyti savo socialinę atsakomybę Alytaus miesto gyventojams“, – kviesdama įmones prisijungti sakė S. Dumbliauskienė.

Daugiau informacijos apie socialinę iniciatyvą: http://www.alytus.lt/viena-seima.

Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija

Taip pat skaitykite...