Nacionalinis diktantas bus rašomas vasario 24 d. – ateik, rašyk, išsaugok

man-with-green-pen-writing-on-paper

Alytiškiai yra kviečiami rašyti nacionalinį diktantą – jis vyks 2017 m. vasario 24 d. 10 val. Alytaus kolegijos Informacinių technologijų fakulteto 207 ir 209 auditorijose.

Lietuvoje didžiulio populiarumo sulaukusio Nacionalinio diktanto 2017 m. konkurso rengėjas – VšĮ Pilietinės minties institutas. Nacionalinis diktantas bus transliuojamas per LRT radiją (buvusi LRT radijo pirmoji programa). Dalyvauti konkurse kviečiami lietuvių kalbos mylėtojai ir visi savo jėgas norintys išbandyti alytiškiai.

Asmenų, atvykusių į Alytaus kolegijos Informacinių technologijų fakultetą dalyvauti konkurse, parašyti  diktantai ant savaiminio kopijavimo popieriaus bus surinkti ir išsiųsti organizuotai. Šie asmenys sužinos, kiek klaidų padarė, tą pačią akimirką, kai tik bus viešai paskelbtas diktanto tekstas, ir galės būti pakviesti dalyvauti antrajame (finaliniame) ture.

Atkreipiame dėmesį, kad konkursas pirmą kartą organizuojamas penktadienį. Jame gali dalyvauti įmonės ir mokyklos. Jos radijo transliacijos galėtų klausytis ir diktantą rašyti savo darbo ir mokslo vietose, o darbus viename voke siųsti adresu J. Jasinskio g. 16, 03500 Vilnius.

Antrasis (finalinis) turas vyks Vilniuje  2017 metų balandžio  mėn. antrąjį šeštadienį.

Švietimo skyriaus informacija

Taip pat skaitykite...