Monika Linkytė leidžiasi į kelionę su styginių kvintetu per visą Lietuvą!

Prieš keletą metų tai prasidėjo kaip jaunos merginos svajonė, įgavęs pavidalą ir palietęs daugybės žmonių širdis, Monikos Linkytės ir styginių kvinteto kuriamas projektas “Muzika sielai” skelbia kelionę per visą Lietuvą!

Monika Linkyte

Pastarieji metai Monikai Linkytei buvo ypatingi – studijos prestižiniame universitete Londone, atnaujinta komanda, išleistos dainos, kurių peržiūros internete perkopė kelis milijonus ir be jokios abejonės magiški koncertai, kuriuose koncertų metu laisvų vietų nelikdavo.

Šiuos metus atlikėja pradeda nuo džiugios naujienos gerbėjams visoje Lietuvoje – Monika Linkytė su styginių kvintetu skelbia turą per Lietuvą, kurio metu aplankys net šešis miestus.

Vilnius, Kaunas, Palanga, Šiauliai, Panevėžys, Alytus ir Druskininkai. Pastarajame mieste atlikėja surengs akustinį koncertą, kuriame naujai suskambės visiems puikiai žinomos dainos.

Per pastaruosius keletą metų Monika Linkytė susižėrė daugybę apdovanojimų, išleido platininį singlą, platininį albumą ir gavo didžiausią apdovanojimą – sausakimšass koncertų saless, į kurias bilietai būna išparduoti iki koncerto likus dar savaitei. Net neabejojama, kad šis turas tik dar kartą patvirtins, kad atlikėja yra mylima ir laukiama!

Išskirtinis Monikos Linkytės ir styginių kvinteto turas:

Balandžio 3 d. – Vilnius

Balandžio 4 d. – Alytus

Balandžio 5 d. – Šiauliai

Balandžio 6 d. – Palanga

Balandžio 9 d. – Kaunas

Balandžio 14 d. – Panevėžys

Balandžio 15 d. – Druskininkai (akustinė programa)

Bilietus platina Bilietai.lt

Organizatorių informacija.

Taip pat skaitykite...