Iš krepšinio turnyro Lenkijoje – su nugalėtojų taure

nuotrauka-001-10317

Sausio 27 – 29 dienomis Balstogėje (Lenkijos Respublika) vyko U-12 berniukų, gimusių 2005 metais, IV DOJLYDI CUP 2017 tarptautinis krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo dešimt komandų iš Lenkijos, Baltarusijos ir Lietuvos. Lazdijų sporto centro komanda, treniruojama Ričardo Čepononio, triuškinamai įveikė visus savo grupės varžovus ir paskutinę turnyro dieną finalinėse varžybose dėl pirmosios vietos stojo į kovą su taip pat nė vieno pralaimėjimo nepatyrusia kitos grupės nugalėtoja „MKS Damrova Gornicza“.

Turnyro-naudingiausias-zaidejas-Nojus-Ribinskas-001-10318

Nors susitikimo pradžia buvo sudėtinga, tačiau vėliau jaunieji lazdijiečiai „perlaužė“ rungtynių eigą savo komandos naudai ir po įtemptos kovos įveikė savo varžovus rezultatu 63:51.

Naudingiausiu turnyro žaidėju buvo pripažintas Lazdijų sporto centro komandos narys Nojus Ribinskas. Geriausiu komandos žaidėju tapo Otas Vaitulevičius. Į simbolinį turnyro geriausių žaidėjų penketuką pateko Arnas Stučka. Su šiais žaidėjais kartu turnyro nugalėtojais tapo Martynas Kancevičius, Lukas Andžilaitis, Karolis Vekteris, Augustas Šukys, Aidas Kukučionis, Tautvydas Motiejūnas ir Simas Tamkevičius.

Sveikiname jaunuosius Lazdijų krepšininkus!

 Lazdijų r. sav. ir LSC inf.

Taip pat skaitykite...