Sėkmė zoninėse varžybose

2-20470-s250x166

2017 m. sausio 20 dieną Alytaus r. Alovės pagrindinėje mokykloje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio mergaičių, gimusių 2002 m. ir jaunesnių, 5×5 futbolo zoninės varžybos. Jose dalyvavo Alytaus r. Alovės pagr. m-kla, Varėnos r. Merkinės V. Krėvės ir Prienų r. Stakliškių gimnazijos bei Vilkaviškio r. Bartninkų J. Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras.

mikes anonsasPirmose rungtynėse aloviškės, nors ir pirmavo rezultatu 1:0, antrajame kėlinyje neprilygo Vilkaviškio r. Bartninkų J. Basanavičiaus mokyklai ir pralaimėjo 2:8.

Kitose varžybose susitikome su Prienų r. Stakliškių gimnazijos komanda. Kova baigėsi kovingomis lygiosiomis 4:4.

Paskutinėse rungtynėse su Merkinės V. Krėvės gimnazija sprendėsi mūsų komandos likimas: užimsime paskutinę, ketvirtą, vietą ar, pergalės atveju, užimtume antrą vietą pogrupyje ir patektume į tarpzonines varžybas, kuriose dalyvauja 16 geriausių kaimo vietovių mokyklų komandų. Nuo pat pradžių Alovės mergaitės įrodė savo pranašumą ir visas rungtynes dominavo aikštelėje. Laimėjome rezultatu 6:1 ir patekome į tarpzonines varžybas. Beje, mūsų komandoje tik dvi mergaitės, gimusios 2002 m., visos kitos jaunesnės. Džiaugiamės ir didžiuojamės U. Juškelytės, A. Katkauskaitės, E. Jasionytės, A. Aleksandravičiūtės, V. Petkevičiūtės, K. Levaitės, D. Šaraninos, K. Rutkauskaitės, D. Zamblauskaitės, J. Žemaitytės ir kapitonės G. Esebua pastangomis, ryžtu ir iškovotu kelialapiu į tarpzonines varžybas.

2-20470-s250x166

 

 

 

 

 

 

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą