Lazdijų kraštas pristatytas parodoje „ADVENTUR 2017“

Sausio 20 – 22 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vykusioje tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „ADVENTUR 2017“ informatyvus Lazdijų krašto žemėlapis-stendas pritraukė gausų būrį lankytojų tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio. VšĮ „Lazdijų turizmo informacinis centras“ (Lazdijų TIC), Lazdijų krašto muziejaus bei Metelių ir Veisiejų regioninių parkų atstovai pristatė Lazdijų krašto turizmo paslaugas, dzūkišką kulinarinį paveldą, lankytinas vietas bei objektus.

Lazdijai, Alytaus regionas, Adventur 2017

Šių metų parodos „ADVENTUR 2017“ tema „Paragauk pasaulio, paragauk Lietuvos“, tad Lazdijų krašto stendo lankytojai galėjo paragauti sertifikuotos grikinės babkos, Lazdijų duonos bei pyragų, padegustuoti ekologiškos arbatos, medaus ir paskanauti rūkytos žuvies.

Parodos lankytojai buvo kviečiami atrasti Lazdijų kraštą, aplankyti jame esančius net du – Metelių ir Veisiejų regioninius parkus su puikiomis ekspozicijomis ir edukacijomis lankytojų centruose, susipažinti su gamtos ir kultūros paveldo vertybėmis, apžiūrėti muziejų ekspozicijas, pasivaikščioti pėsčiųjų ir dviračių takais, pailsėti kaimo turizmo sodybose, pakeliauti vandens turizmo maršrutais Baltosios ančios ir Niedaus upėmis, pasipliuškenti Dzūkijos jūroje bei dalyvauti kasmetinėse tradicinėse Lazdijų krašto šventėse.

Lazdijai, Alytaus regionas, Adventur 2017

Lazdijų turizmo informacijos centras dėkoja vietos verslininkams, kurie parėmė dalyvavimą tarptautinėje parodoje: Irenai Pyplienei už sertifikuoto tautinio paveldo grikinę babką, Egidijui Jurkevičiui už gardžią Lazdijų duoną ir pyragus, Viliūtei Garbenčieniai už ekologiškas vaistažolių arbatas, Juozui Petrauskui už medų, UAB „Metelių žuvis“ už rūkytą žuvį.  Lazdijų krašto verslininkų paramos dėka mūsų stendą aplankę svečiai galėjo paragauti dzūkiško ir lazdijietiško kulinarinio paveldo.

Parengta pagal Lazdijų turizmo informacijos centro informaciją.

Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą