„Parodyk augintiniui eglutę“ kviečia rinkti patiktukus ir taip padovanoti maisto gyvūnams

Praėjusį šeštadienį Katedros aikštėje prie pagrindinės Vilniaus miesto eglės rinkosi gyvūnų augintinių mylėtojai. Čia vyko gyvūnų gerovei skirtas renginys „Parodyk augintiniui eglutę“. Renginio svečių laukė skanios vaišės, atrakcionai, prizai bei galimybė su savo augintiniais nusifotografuoti prie gražiausios Lietuvos eglės.

gyvunu geroves iniciatyvos

„Norėjome atkreipti dėmesį į namuose švenčių metu paliekamus gyvūnus, siekėme, kad žmonės juos pasiimtų kartu. Manome, kad mums tai pavyko. Gyvūnų gerovės akcija dar tęsiasi, ji persikėlė į socialinius tinklus. Visus labai kviečiame dalyvauti balsavime ir paversti savo balsą maisto porcija, skirta vienišam gyvūnui“, – kvietė renginį organizavusios VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ vadovė Beatričė Vaitiekūnaitė.

raudonkepuraiteRenginio organizatoriai sukūrė 250 nuotraukų foto albumą. Pastarasis yra paskelbtas socialiniame tinkle „Facebook“„Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ profilyje. Visą savaitę iki pat antrosios Kalėdų dienos, gruodžio 26-osios, po nuotraukų albumu galima balsuoti, spaudžiant „patinka“. Kiek bus surinkta patiktukų, tiek porcijų gyvūnų maisto renginio rėmėjas „Mars Lietuva“ paaukos renginyje dalyvavusioms prieglaudoms gyvūnų prieglaudoms.

Gyvūnų gerovei skirta iniciatyva susilaukė didžiulio susidomėjimo. Nepaisant žvarbaus oro prie eglės apsilankė gausus būrys svečių, o foto albumui su savo keturkojais draugais pozavo net 160 gyvūnų augintojų. „Kalėdinė eglė tapo dar viena vieta, kur galima apsilankyti kartu su savo gyvūnu. Norėtųsi šią iniciatyvą pratęsti ir kitąmet“, – sakė B. Vaitiekūnaitė.

Renginio organizatoriai dėkoja visiems prisidėjusiems, kad šis renginys taptų realybe. Gyvūnų prieglaudoms maisto padovanos renginio rėmėjas UAB „Mars Lietuva“. „Rugiru Desertai“ ir „Radharanė“ renginio svečius vaišino veganišku maistu, „Infinity Deco“ parūpino dekoracijų, o „Shoo Shampoo“ įsteigė prizus.

Parengta bendradarbiaujant su VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“

http://nebrisius.lt/

Daugiau informacijos:

www.ggi.lt

Beatričė Vaitiekūnaitė

VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ vadovė

Tel. +370 616 03366

Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą