Triatlono ritmu

1-62822533

Rugpjūčio 3 dieną Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis susitiko su Veisiejų seniūnu Zenonu Sabaliausku ir Lietuvos triatlono taurės iniciatyvinės grupės nariu Luku Žarnausku. Pokalbio metu buvo aptariami Lietuvos triatlono taurės varžybų organizavimo Veisiejuose šių metų rugpjūčio mėnesio 20 dieną klausimai. Po susitikimo su rajono meru, Lukas Žarnauskas pasidžiaugė, kad Lazdijų rajono savivaldybė visokeriopai remia šias varžybas.

Pirmą kartą istorijoje Lazdijų rajone organizuojamos Lietuvos triatlono taurės varžybos. Veisiejuose organizuojamas ketvirtasis šių varžybų etapas. Ankstesnieji etapai vyko Šiauliuose, Marijampolėje ir Jonavoje, o penktasis etapas bus Druskininkuose. Veisiejuose laukiama atvykstant apie 150 varžybų dalyvių iš Lietuvos ir užsienio. Sportininkai plauks 1,5 km Ančios ežere, važiuos dviračiais 40 km Dariaus ir Girėno, Vytauto, Montvilos, Ateities ir Ryto gatvėmis ir bėgs 10 km Žvejų ir Dugnų gatvėmis.

Varžybų organizatoriai siūlo visiems nemokamai išbandyti savo jėgas TRI-FUN distancijoje – plaukimas 200 m, važiavimas dviračiais 13,5 km ir bėgimas 3,3 km.

Lietuvos triatlono taurės varžybų organizatoriai ir Veisiejų seniūnija prašo gyventojų ir svečių kantrybės ir tolerancijos sportininkų atžvilgiu. Dėl varžybų eismas miesto gatvėmis bus ribojamas arba uždaromas rugpjūčio 20 dieną nuo 10 iki 13 val.

Lazdijų rajono savivaldybės informacija.

Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą