Moksleivių dainų šventėje Varėnos kraštą atstovauja 160 dainininkų ir šokėjų

Liepos 6-9 dienomis Vilniuje vyksiančiuose Moksleivių dainų šventės „Tu mums viena“ renginiuose dalyvauja ir mūsų kraštą garsina gražus būrys dainininkų, šokėjų ir jų vadovų – iš viso šimtas šešiasdešimt vienas varėniškis.

Varėnos rajono savivaldybės meras Algis Kašėta Dainų šventėje dalyvaujantiems varėniškiams linki kuo didžiausios sėkmės. „Džiaugiuosi, kad mūsų krašte yra tiek daug talentingų dainuojančių ir šokančių jaunų žmonių, kurie pagarbiai puoselėja mūsų protėvių tradicijas ir tą daro su nuoširdžiausiu užsidegimu. Tai ypatingai vertinga veikla kiekvienai bręstančiai asmenybei.

Joje neįkainojama yra ir kolektyvų vadovų patirtis, gebėjimas uždegti, sudominti ir išmokyti jaunimą šokių ir dainų. Šiai prasmingai veiklai reikia didelio pasišventimo. Mes to neužmirštame ir esame nuoširdžiai dėkingi visiems šokėjėliams, dainininkams bei jų vadovams.

Dainų šventė yra puiki proga savo meniniais pasiekimais pradžiuginti kitus. Moksleivių dainų šventėje – ir repeticijų, ir koncertų metu – linkiu visiems varėniškiams patirti daug smagių  ir neblėstančių akimirkų,  sutikti nuoširdžių draugų, o šventėje patirtą jaunų širdžių vienybės jausmą parsivežti į savo gimtinę ir toliau ją gražinti savo puikiais meniniais pasiekimais.

Varėnos kraštą šiųmetėje Moksleivių dainų šventėje garsina Jadvygos Čiurlionytės menų mokyklos jaunių choras „Varėnė“, vadovaujamas Ilonos Zalanskienės, ir jaunučių choras, vadovaujamas Loretos Tiškienės,  Senosios Varėnos ir Merkinės jungtinis jaunučių choras, vadovaujamas Daivos Selevičienės ir Kęstučio Breidoko,   Varėnos moksleivių kūrybos centro šokių studijos „Mikitukas“ šokėjos, vadovaujamos Jolantos Stankevičienės ir Sigitos Švedės, bei skaitovas, Merkinės Vinco Krėvės gimnazijos mokinys Žygimantas Minelga, kurį paruošė mokytoja Rita Černiauskienė.

Varėniškius dainų šventėje globojanti Švietimo skyriaus vedėja Regina Svirskienė sako, kad mokiniai į Dainų šventę išvyko pakilios nuotaikos, nes jiems garbė atstovauti Varėnos rajoną. „Šventėje dalyvauja tikrai talentingi šokėjai ir dainininkai. Šita šventė skirta Lietuvai, tad ir varėniškiai savo dainas bei šokius skiria savo Tėvynei. Mokiniai tikrai pasisems puikių įspūdžių, kurie juos lydės visą gyvenimą“.

AlytausŽinios.lt

Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą