Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius: „Alytus yra šeimos miestas“

29

Alytaus miesto savivaldybės tarybai nusprendus, kad vasarą dirbs visi lopšeliai- darželiai, jau 300 šeimų nusprendė pasinaudoti šia galimybe – tiek vaikų daugiau per šį laiką užregistruota į darželius.

Gegužės 2 d., kuomet buvo siūloma įprasta miestui tvarka, kad Alytuje veiks tik 4 lopšeliai-darželiai, į miesto darželius vasarai užregistruotų vaikų skaičius siekė liepos mėnesiui – 736, rugpjūčiui – 690. Priėmus sprendimą, kad vasarą veiks visi lopšeliai-darželiai, šiandien šie skaičiai atitinkamai išaugo iki 1053 ir 997.

Pasak Alytaus miesto mero Vytauto Grigaravičiaus, darželiai vasarai būdavo uždaromi dėl lėšų taupymo, tačiau iš tiesų didžioji dalis darbuotojų lieka dirbti tuos pačius darbus, nes ilgosios 56 dienų atostogos priklauso tik pedagogams, tad pinigai nėra taupomi tiek, kaip atrodytų. „Taryba turi aiškų prioritetą – Alytus yra šeimos miestas, tad mums atrodo svarbu padėti spręsti vaikų užimtumo problemą vasaros metu, o tėvelių aktyvumas rodo, kad kryptis teisinga“, – sakė Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius.

Meras kviečia visus tėvelius, kurie dar nesuspėjo to padaryti, aktyviai kreiptis į lopšelių-darželių administracijas ir pareikšti norą lankyti Alytaus ikimokyklinio ugdymo įstaigas vasaros laikotarpiu.

Alytaus miesto savivaldybės Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija.

AlytausŽinios.lt nuotrauka.

Taip pat skaitykite...

  1. martyna sako:

    taip tai labai teisingas valdžios sprendimas

  2. Enjoyed every bit of your blog article.Really thank you! Really Great.

  3. I value the blog post.Really thank you! Want more.

  4. Thanks again for the blog.Really thank you!

  5. Major thanks for the article post.Really looking forward to read more. Want more.

  6. Thanks a lot for the blog article.Much thanks again. Great.

Parašykite komentarą