Pirmosios šventinės dienos rytą – mokinių ir mokytojų apdovanojimai

Tradiciškai pirmosios Alytaus miesto šventinės dienos rytą į Alytaus miesto savivaldybę sugužėjo mokiniai – čia apdovanoti dalykinių olimpiadų, konkursų ir kitų renginių laimėtojai ir juos parengę mokytojai.

„Nuolatinis judėjimas visuomet duoda rezultatą, todėl man labai džiugu matyti, kad jūs tobulėjate, labai rimtai ruošiatės gyvenimui ir drąsiai judate pirmyn. Tokiu būdu jums atsiveria daug perspektyvų. Šiandien sveikindamas su pasiektais rezultatais linkiu kuo geriausios kloties tolesniame gyvenime, o jis yra nelengvas, bet labai įdomus. Ačiū mokytojams, padėjusiems jums susiorientuoti, motyvavusiems Jus. Didžiausios sėkmės visiems“, – linkėjo Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius.

Alytaus miesto mero pavaduotoja Valė Gibienė, kartu su miesto meru įteikdama medalius už Alytaus miesto garsinimą, palinkėjo, kad su kiekvienais metais reikėtų vis didesnės salės šiam renginiui – apdovanojamų mokinių būtų vis daugiau.

2016 m. Alytaus miesto mokiniai dalyvavo ir nugalėtojais bei laureatais tapo rašinių, raštingumo, matematikos, etikos, chemijos, programavimo, filologijos, teisinių žinių ir kituose konkursuose bei olimpiadose. Muzikinius sveikinimus mokiniams ir jų mokytojams skyrė Alytaus jaunimo centro vokalo studijos „Bel canto“ dainininkės – Lauryna Labutytė, Justina Civinskaitė, Paulina Smolskaitė, Laura Šilalytė, gitara pritarė Uosis Galkevičius.

Alytaus miesto savivaldybės viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija.

Mokiniu apdovanojimai  (1).JPG Mokiniu apdovanojimai  (2).JPG Mokiniu apdovanojimai  (3).JPG Mokiniu apdovanojimai  (4).JPG

Taip pat skaitykite...

Parašykite komentarą