Bus plečiama infrastruktūra Alytaus rekreacinėse zonose

Alytaus dviraciu ir pesciuju tiltas

Sutvarkius prieigas  prie Dailidžių ežerėlių ir aukščiausio Europoje  pėsčiųjų ir dviračio tilto, Alytaus miesto gyventojai ir svečiai atranda naujas poilsio traukos zonas.

Sutvarkytos teritorijos keičia gyventojų įpročius

Galima pastebėti, kad vis daugiau žmonių renkasi aktyvų poilsio būdą važinėdami dviračiais, bėgiodami ar tik vaikščiodami neseniai nutiestais dviračių ir pėsčiųjų takais. Be to, naujai pastatytas tiltas per Nemuną, „priartino“ kitame krante esantį istorinį Alytaus piliakalnį.

Maitinimo ir pramogų poreikis rekreacinėse zonose 

Prieš keletą savaičių Alytaus miesto savivaldybė buvo paskelbusi konkursą dėl pramogų ir maitinimo paslaugų tiekimo Didžiosios ir Mažosios Dailidžių ežerų teritorijose.

Kokybiškos, įdomios ir reikalingos paslaugos dar labiau pritrauks miesto gyventojus ir svečius į šias naujai sutvarkytas rekreacines zonas. Kad maitinimo ir pramogų paslaugos reikalingos, yra išsakę ne vienas alytiškis ir socialiniuose tinkluose. Vieni siūlo įrengti kavos kioskelius, kiti – kavines prie Nemuno ties Dainų slėniu. Taip pat buvo pasiūlymų teikti vandens pramogas Dailidžių ežerėliuose ir Nemune. Pasiūlymais alytiškiai kūrybingi, bet ne visus galima įgyvendinti.

Bet kuriuo atveju pasiūlytos pramogos tik dar labiau pritrauks žmones, o svečius skatins daugiau laiko praleisi mieste.

Paslaugoms teikti specialūs reikalavimai

Tam, kad būtų galima teikti paslaugas, verslininkai apriboti tam tikrais reikalavimais dėl specifinės teritorijos. Pramogų ant vandens teikėjai turės užtikrinti saugumą ir prireikus vykdyti gelbėjimo darbus, taip pat turės pasirūpinti, kad pramogų ir kitų paslaugų įranga atitiktų saugaus naudojimo reikalavimus. Paslaugų teikėjai turės užtikrinti, kad naudojama garso įranga neviršytų ribinių triukšmo dydžių ir netrukdytų gyventojams, pasirūpinti viešąja tvarka ir saugumu savo teritorijoje. Taip pat naudojamoje teritorijoje turės būti įrengtas bent vienas biotualetas ir pasirūpinta Didžiosios ir Mažosios Dailidžių teritorijos švara, čia esančio turto saugumu bei augmenija.

Savivaldybės specialistų vertinimas

Šiandien Alytaus miesto savivaldybės specialistai apžiūrėjo Alytaus pėsčiųjų ir dviračių tilto ir Dailidžių ežerėlių infrastruktūrą ir diskutavo, kaip būtų galima šalia esančias teritorijas pritaikyti galimoms pramogoms ir kitai verslininkų veiklai. Svarbiausias klausimas kaip suderinti paslaugų teikimą su aplinkosauga ir paveldo apsauga.

Alytaus miesto savivaldybės nuotrauka.

 

 

Taip pat skaitykite...

  1. marija sako:

    būtų galima kaip ir Utenoje padaryti šokančius fontanus dailidės ežerėlyje tai tikrai pritrauktų ne tik miesto gyventojus bet ir svečius

  2. esseniZew sako:

    Я тут искал [url=http://vzlom-minecraft.ru/vzlom-minecraft/]build craft[/url] портал посвящен игре Minecraft. тут вы увидите моды, карты и многое, многое другое, связанное с игрой. [b]Вот еще увидел – [/b] тут видос [url=https://www.youtube.com/watch?v=QCUNjSww2mE]ссылка на YouTube[/url]
    [url=https://www.youtube.com/watch?v=QCUNjSww2mE][img]http://i.ytimg.com/vi/QCUNjSww2mE/hqdefault.jpg[/img][/url]
    хотелось проверить правда ли это? Я думаю проверить ее…

Parašykite komentarą